en de pl sk

Prowadzenia kulowe Bolexp

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konstruktorów, narzędziowców oraz użytkowników form i tłoczników, firma Bolexp opracowała kilka unikatowych rozwiązań systemów prowadzących. Przedstawione prowadzenia w znacznym stopniu upraszczają zarówno budowę, jak i konserwację narzędzi. Ich przystępna cena i wysoka jakość przemawia za powszechnym wprowadzeniem do konstrukcji.


Słup skośny CI
– składa się z podstawy słupa CS i kolumny CP. Dostępny w kilku wariantach w zależności od kąta nachylenia. Podstawa słupa mocowana śrubami imbusowymi od czoła do górnej płyty. Stosując słupy skośne typu CI zyskujemy wolne miejsce w dolnej części formy, jak również zapewniamy użytkownikowi łatwy dostęp i demontaż w przypadku awarii.

Tuleje kulkowe B801, B802, B803 – system prowadzenia cechujący się bardzo dużą dokładnością, szczególnie zalecany przy dużych skokach roboczych. Znakomicie sprawdza się w wysokich temperaturach pracy. Korpus tulei wykonany ze stali, hartowany do 60 +/-2 HRC, szlifowany. Wkładka wewnętrzna z brązu. Kulki wykonane ze stali łożyskowej, umieszczone w skośnie ułożonych gniazdach, co zapewnia optymalną powierzchnię kontaktową z słupem prowadzącym.

Słup prowadzący B808 – o dwóch średnicach pasowanych, wykonany ze stali 1.5732, hartowany do 62-64HRC na głębokości 1-1,2mm. Rdzeń miękki, odporny na wyboczenia. Współpracuje z tulejami kulkowym B801, B802.

Tuleje kulkowe INOX B852 – wykonane ze stali nierdzewnej, stosowane przy zwiększonych wymaganiach dotyczących czystości, w przemyśle medycznym i spożywczym. Korpus tulei wykonany ze stali nierdzewnej, wkładka wewnętrzna z aluminium. Kulki ze stali nierdzewnej, umieszczone w skośnie ułożonych gniazdach, co zapewnia optymalną powierzchnię kontaktową z słupem prowadzącym.

Karty katalogowe - prowadzenia kulowe
Tuleja prowadząca B801 Tuleja prowadząca B802
Tuleja prowadząca B803 Tuleja prowadząca B812
Słup prowadzący B808 Słup prowadzący B818
Tuleja prowadząca, stal nierdzewna B852 Słup prowadzący, stal nierdzewna B858
Słup skośny CI Podstawa słupa CS
Słup skośny CP

Pobierz modele 3D w formacie STP, IGES, Parasolid


© MX NORM 2010-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka prywatności
powered by e-dtp.com