en de pl sk

OMCR

Firma OMCR jest producentem standardowych i specjalnych komponentów do budowy tłoczników dla przemysłu samochodowego. Do kluczowych produktów oferowanych przez OMCR należą suwaki klinowe i rolkowe stosowane do wykrawania, dziurowania i kształtowania płyt stalowych. W zależności od sposobu pracy  i rodzaju konstrukcji zostały skatalogowane w czterech grupach.
Długoletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra techniczna i stały kontakt z odbiorcą pozwoliły na wprowadzenie wielu innowacji poprawiających jakość i czas pracy suwaków.

 

CHD

CHD

Suwaki klinowe CHD gwarantują jakość i niezawodność, są topowymi produktami dostępnymi w szerokiej gamie wyrobów do mechanizacji tłoczników. Ta linia produktów oferuje dobre dopasowanie i wyjątkową trwałość, nadaje się przede wszystkim do produkcji wielkoseryjnej. Istnieje siedem typów suwaków CHD o szerokości od 50mm do 300mm i stałym kątem pracy od 0° do 65° – dostępnym co 5°. Siła robocza w zależności od typu suwaka wynosi od 26kN do 408kN. Powrót suwaka wykonywany jest przez sprężynę zwojową lub gazową.

Pobierz pliki IGES

Pobierz pliki STEP

Pobierz katalog PDF

 

CRX

CRX

Suwaki CRX powstały z zamiarem poszerzenia linii produktów o suwaki rolkowe. Stosowanie tego typu suwaka jest sugerowane w przypadku dziurowania w różnych kierunkach. Łatwy w montażu oraz elastyczny w użyciu w wielu aplikacjach. Każda wersja posiada 3 warianty skoku: 50, 80 i 100mm. Siła robocza wynosi od 76kN do 258kN.

Pobierz pliki IGES

Pobierz pliki STEP

Pobierz katalog PDF

 

CLB

CLB

Suwaki CLB oferują bardzo konkurencyjny stosunek wydajności do ceny, są także bardziej kompaktowe i dostępne w szerszym zakresie wymiarowym niż suwaki CHD. Istnieje pięć typów suwaków o szerokości od 200mm do 600mm i kątem pracy od 0° do 60° – dostępnym co 5°. Siła robocza w zależności od typu suwaka wynosi od 177kN do 508kN. Powrót suwaka wykonywany jest przez sprężynę zwojową lub gazową.

Pobierz pliki IGES

Pobierz pliki STEP

Pobierz katalog PDF

 

CHV

CHV

Jest to grupa suwaków, która spełnia wszystkie wymagania, nawet najbardziej wyśrubowane wymagania normy VDI. Istnieje dziewięć typów suwaków o szerokości od 60mm do 400mm i stałym kątem pracy od 0° do 75° – dostępnym co 5°. Siła robocza w zależności od typu suwaka wynosi od 120kN do 900kN. Jednostki te oferują wspaniałe osiągi, są niewielkich rozmiarów i stanowią nowy rozdział dla OMCR.

Pobierz pliki IGES

Pobierz pliki STEP

Pobierz katalog PDF


© MX NORM 2010-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka prywatności
powered by e-dtp.com