en de pl sk

Dejonizacja

Podczas cięcia elektrodą drutową, aby uniknąć przedwczesnych wyładowań używa sie wody spełniającej role izolatora elektrycznego. Warunkiem dla wydajnej obróbki jest dokładne określenie oporu izolatora. Jednocześnie zanieczyszczenia i zmiany chemiczne powstałe podczas procesu drążenia powodują nieustanny wzrost przewodności wody, a zatem konieczna jest jej stała dejonizacja. Każda zmiana oporu jest monitorowana przez czujnik, w wyniku czego sterownik aktywuje mechanizm dejonizujący wodę.

Żywica dejonizująca

Specjalnie opracowana dla elektrodrążarek ze względu na wymagania dotyczące izolacji elektrycznej. Posiadamy w sprzedaży wysokiej jakości żywicę do elektrodrążarek, gwarantującą optymalną pracę oraz najkrótszy cykl procesu. Charakteryzuje się maksymalną żywotnością, znajdując zastosowanie we wszystkich typach obróbki. Dostępna w 25 litrowych plastikowych workach lub w 50 litrowych plastikowych beczkach zapewniających całkowitą szczelność podczas przechowywania.

System zarządzania odpadami

Zużyta żywica jest odpadem toksycznym, w związku z czym musi być kontrolowana i usuwana w zgodzie z obowiązującymi normami dotyczącymi ochrony środowiska. W tym celu oferujemy nasz system WAA 30 - N, który jest bardzo wygodny dla użytkownika, a jego podłączenie zajmuje tylko kilku minut. WAA 30 - N został wyprodukowany ze stali nierdzewnej w idealnym stosunku średnicy i wysokości co zapewnia najlepsze objętościowe natężenie przepływu (maksymalny okres użytkowania bez interwencji operatora). Wymiana zużytego pojemnika zajmuje operatorowi kilka minut, a jego regeneracja wykonywana jest przez nas. Gwarantujemy, ze zawsze otrzymasz nowy pojemnik, który jest przygotowany do użycia.

Pełny katalog produktów


© MX NORM 2010-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka prywatności
powered by e-dtp.com