en de pl sk

O nas

Firma Metalimpex Sp. z o.o. powstała w 2004 roku  jako spółka córka firmy Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o., pioniera na rynku części znormalizowanych w Polsce.  Zapewniamy kompleksową obsługą klientów  w zakresie doboru i dostaw komponentów do budowy tłoczników, wykrojników oraz form wtryskowych i odlewniczych.  Innowacyjne działania, elastyczność, kreatywność oraz duża motywacja naszej załogi przy zachowaniu prostych struktur organizacyjnych pozwoliły nam w krótkim czasie zostać jednym z  czołowych dostawców na rynku.

Siedziba firmy znajduje się w Tychach  - „stolicy polskiej motoryzacji“. Do szerokiego grona naszych odbiorców należą firmy z sektora narzędziowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, branży Automotive i AGD oraz przemysłu maszynowego i farmaceutycznego. Od początku istnienia aktywnie wspieramy naszych klientów począwszy od etapu projektowania poprzez wykonanie oprzyrządowania, a skończywszy na wprowadzeniu narzędzi do ruchu i produkcji.

W wyniku wieloletniej obecności na rynku, nasi pracownicy nabyli wiedzę pozwalającą na sprawny dobór części w oparciu o dokumentację techniczną lub specyfikację materiałową. Realizujemy zlecenia wykorzystując całe nasze doświadczenie i możliwości, co gwarantuje obsługę zgodną z najnowocześniejszymi standardami oraz skrócenie terminów dostaw. Znaczny udział w zamówieniach stanowią części specjalne wg dokumentacji klientów. Nasz dział konstrukcyjny (ProEngineer 2D/3D, Inventor,  Autocad) bierze aktywny udział w opracowywaniu ofert oraz weryfikacji powierzonej dokumentacji.

Magazyn jest prawdziwym sercem naszej firmy. Przy współpracy z głównymi firmami spedycyjnymi realizujemy codziennie dziesiątki wysyłek. Stale utrzymujemy stany magazynowe podstawowych produktów gwarantujące szybką dostawę do klienta. Wszystkie komponenty są odpowiednio opakowane na czas transportu, a elementy metalowe są dodatkowo zabezpieczone przeciw korozji.

 


© MX NORM 2010-2022 Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Polityka prywatności
powered by e-dtp.com